(ВИДЕО) Легално кршење автомобили за ослободување од стресот

Холандска компанија нуди алтернативна форма на менаџирање на стресот и бесот, преку кршење на автомобили..

Корисниците се обезбедени со чекани, палки па дури и стапови за голф, за да ги исфрлат своите фрустрации од себе.

Сепак, сите не мислат дека тоа е најдобар начин за ублажување на стресот.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top