(ВИДЕО) Македонка во Австралија на суд за возење повеќе од 200 км/ч

Луксузот и парите и желбата за публицитет на штета на македонката Маргарита Томовска..

Македонката Магарита Томовска од Австралија, која што е доста популарна по провокативните фотграфии на социјалните мрежи, пред се на Инстаграм решила вниманието да го привлече овој пат со брзо возење на Мерцедес во вредност од $260,000.

При нејзиното брзо возење со луксузниот Мерцедес, таа била забележана од страна полициските патроли и тие се обиделе да ја запрат, но Томовска почнала да игра брканица со полицијата.

Томовска била казнета на суд за брзо возење и загрозување безбедноста на другите учесници во сообраќајот.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top