(ВИДЕО) Марадона направен „салата“: Издрогиран до максимум, не може да изговори една реченица

Некогаш најдоброт светски фудбалер Диего Марадона последните месеци служи за потсмев..

По шоуто што го приреди на Мундијалот во Русија, неодамна тој бил снимен тотално издрогиран и во таква состојба не може да изговори ниедна јасна реченица.


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top