(ВИДЕО) Меланија Трамп: Јас сум најзлоупотребената личност на светот

Првата дама на САД, Меланија Трамп соопшти дека започнала кампања против злоупотребата на интернет, бидејќи таа е најзлоупотребената личност во светот..

Во деталното интервју за ABC News, таа рече дека не им верува на некои луѓе кои работат во Белата Куќа, а на својот сопруг му дава најискрени совети од сите.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top