(ВИДЕО) Мистериозна смрт на пар од Тексас, отишле на одмор на Фиџи , но никогаш не се вратиле

Двојка од Тексас отишол на одмор на островот Фиџи , но одморот завршил кога и двајцата починале од мистериозна болест..

Дејвид и Мишел Пол од Форт Ворт во Тексас се разболеле кога стигнале на тропскиот остров Фиџи кон крајот на минатиот месец.

Потполно нејасна и мистериозна трагедија. Дејвид и Мишел Пол од Тексас, потполно здрави млади родители, отишле на летување од соништата, но од него никогаш не се вратиле.

Помеѓу 22. и 25. мај ненадејно се разболеле и го повикале семејството за да им соопштат дека се во многу лоша здравствена состојба, пренесува  Daily Mail.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top