ВИДЕО: На Роналдо најмногу му се допаѓа како пее сестра му

Горд сум на својата сестра и на нејзиниот дебитантски музички проект, изјави Роналдо.

Катја Авеиро, сестра на Кристијано Роналдо,направи албум кој очигледно најмногу му се допаѓа на Роналдо, кој на својата Фејсбук страна напиша:

- Горд сум на својата сестра и на нејзиниот дебитантски музички проект.


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top