(ВИДЕО) Најдобрите фотографии од протестите во Австралија - 2018

Фотографии кои вечно ке се паметат.

По добро организираните протести во Австралија против промената на името на татковината Република Македонија социјалните мрежи беа преплавени со видеа и фотографии од настаните.

Погледнете ги најдобрите фотографии Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top