(Видео): Најдобрите погодоци изминатава недела

Топ 10 те најдобри голови постигнати во изминатава недела..

Погледнете ги мајсторите на Макси Родригез, Виктор Санчез, Вејн Руни, Кристијано Роналдо ...Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top