(Видео): Неверојатно риба со човечки заби

Уловена риба со човечки заби..

Погледајте го овој необичен улов на видеото што следува.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top