(ВИДЕО) Нов музички хит на социјалните мрежи „Устај Коле...“

Слушнете ја песната..

На социјалните мрежи синоќа е постиран музички запис кој брзо стана нов хит. 

Слушнете ја песната.

 


Самиот автор напишал: „Лицата во композицијава се фикција“.Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top