(ВИДЕО) Новата песна на Влатко Лозаноски која ги расплака сите оние кои ја напуштија Македонија, руши рекорди

Песната “Kилометри” на Влатко Лозаноски за само еден месец од кога излезе руши рекорди. Повеќе од 800.000 илјади прегледи на “Јутјуб”, илјадници коментари и пофалби, а редовно присутна е и на радијата..

Песната е исполнета со емоции и особено ги погоди сите оние кои шивеат надвор од нашата држава.

Вакво дело може да отпее само Лозано, а тоа по кој знае кој пат одново го докажа.

Ако во изминатиот период ја пропуштивте, УЖИВАЈТЕ!Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top