(Видео) Огнометот на Субрата ги исплаши Скопјани

Вчера вечер во Скопје беше отворена манифестацијата Балкански мировен фестивал под покровителство на Субрата Рој..

Присутните беа воодушевени од спектакуларниот огномет додека заспаните скопјани се исплашија од силните детонации кои беа предизвикани од огнометот.


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top