(ВИДЕО) Пејачката Сани направи Хаос!

Така гласи насловот на нејзината најнова песна!.

Една од нашите најатрактивни фолк-пејачки Сања Гроздановска по пауза од подолго време во етер пушти нова песна.

Темата носи наслов „Хаос“, а за истата Гроздановска сними и видеоспот каде може да ја видиме во неколку различни комбинации на облека.

Покрај Сани, во спотот главната улога ја толкува и машки модел, а видеото е снимено на повеќе локации во Скопје.

Погледнете:Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top