(Видео) Полицајки во Кина се степаа на улица

Полицајки се степаа на сред улица..

Две полицајки во Кина се степале на улица. Освен што биле атракција за случајните минувачи добиле и отказ.

Погледнете го видеотоCopyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top