(ВИДЕО) Пратеници се бакнуваа среде седница како поддршка за хомосексуалците!

Ова досега е најнеобичниот и најинтересниот начин на изразување поддршка за хомосексуалците..

Имено, пратениците од италијанската политичка партија М5С во знак на поддршка на хомосексуалците започнаа да се бакнуваат меѓу себе.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top