(Видео) Прес Конференцијата на Радмила Шекеринска

СДСМ ги одби понудените предлози..

Заменик Претседателката на СДСМ Радмила Шекеринска одржа прес конференција на која категорично ги одби сите понудени предлози од премиерот Никола Груевски.

Погледнете го видеото.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top