(ВИДЕО): Прво објави дека е бремена, а потоа се сврши Запросувањето на Јана е прво во историјата на Евровизија

Македонската претставничка на Евровизија, Јана Бурческа ја разнежни цела Европа. Најпрво со воведното видео пред нејзиниот настап, каде што објави дека е бремена....

Македонската претставничка на Евровизија, Јана Бурческа ја разнежни цела Европа. Најпрво со воведното видео пред нејзиниот настап, каде што објави дека е бремена...

... А, потоа следуваше уште едно изненадување. Имено, пред самото објавување на резултатите од гласањето и објавувањето на новите 10 финалисти, момчето на Јана ја запроси јавно, пред Евровизиските камери.

Како изгледаше овој среќен момент погледнете во видеото!

Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top