(ВИДЕО) Рагбист му „направи уши“ на Камерон при фотографирање

Ѕвездата на британскиот и ирски рагби тим, Ману Туилаги му се извини на Дејвид Камерон за шегата што ја направи кога целата екипа Lions, беше во посета кај премиерот..

Туилаги ги подигна прстите над главата на Камерон и му „направи уши“ за време на фотографирањето.
Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top