(ВИДЕО) Сакал да ја тргне змијата од патот, па таа жестоко му вратила

Огромни змии како овие на снимката се многу чести во Австралија, но и меѓу граѓаните таму има лаици кога тие се во прашање..

Момчето имало добра намера, но не и интелигенција. Ја тегнел за опашката, се додека не и здосадило, па го каснала за нога.

Отишла од патот, што и била намерата на оваа момче. Се насмеал по каснувањето, за среќа, не е отровница.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top