(ВИДЕО) САКАЛ СО ГОЛИ РАЦЕ ДА ФАТИ РИБА, НО ОД ДЛАБОЧИНИТЕ ИЗЛЕГЛО ОВА

Погледнете што се случи.

Треба да бидете многу вешти за да фатите риба со голи раце, меѓутоа малку е полесно кога во рака ќе држите мамка.

Овој човек го направил тоа, но се случило нешто неверојатно.

Погледнете го видеото:Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top