(ВИДЕО): Што тоа Меси чува во штуцните?

Барселона на полувреме во мечот со Олимпијакос води со 1-0, но домашните фудбалери иако имаа бројни шанси не ја затресоа противничката мрежа. Предноста е благодарение на автоголот на Николау..

Интересен момент од ТВ преносот фати една од камерите кога Лионел Меси во еден момент од една од штуцните извади нешто и го голтна.

Шпанските медиуми претпоставуваат дека е капсула со гликоза, нешто што Аргентинецот конзумира.Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top