(ВИДЕО) „СЈО“ влезе во Златна Бубамара 2017

Сшецијалките од СЈО растурија на Златна Бубамара на популарноста 2017.

Забавата на јубилејното 20. издание на шоуто Златна Бубамара влезе во својот зенит кога на сцената се појавија три наши пејачки, во улога на специјалните обвинителки Катица Јанева, Ленче Ристоска и Фатиме Фетаи. 

Погледнете го видеото:Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top