(ВИДЕО) Слушнете ја првата песна на Ристе Ристески, победникот на Гранд

Охриѓанецот Ристе Ристески и победник на претходната сезона од "Ѕвездите на Гранд" ја промовираше својата прва песна..

Под капата на Гранд продукција, делото на Бане Опачиќ се вика "Добро утро, тајно" и беше промовирана денеска во новото издание од "Ѕвездите на Гранд - Специјал".

Оваа емисија на фреквенцијата на Канал 5 телевизија се емитува со неколку дена доцнење во однос на другите земји во регионот, па затоа ТВ Пакет ви ја претставува и промовира песната за македонската публика :Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top