(ВИДЕО) Стадо крави речиси во центарот на Скопје

Несекојдневно видео од Скопје се појаво на социјалните мрежи..

На него  можеше да се видат стадо крави на велосипедската патека речиси во центарот на Скопје  додека спокојно си пасеа.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top