(ВИДЕО) Татко го предозирал својот 4-годишен син со хероин!

Американската јавност била шокирана од веста од градот Редмонд во државата Вашингтон, дека една мајка на четиригодишно момче пристигнала дома и ги пронашла сопругот и синот на подот, во несвест..

Таа веднаш се јавила во итна помош, за после укажаната помош лекарите да утврдат дека таткото му инјектирал кокаин на синот!

Соседите во текот на истрагата давале изјави дека таткото и порано имал проблеми со дрога, но никогаш не помислиле дека би можел на било каков начин да му наштети на детето.

Таткото и синот се во болница, во стабилна состојба, а полицијата го третира случајот како напад врз дете.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top