(ВИДЕО) Тодор Петров и Тодор Пендаров во „Само вистина“

Тодор Петров и Тодор Пендаров расправаа за македонскиот идентитет.

Во синоќешното издание на емисијата „Само Вистина“ Тодор Петров и Тодор Пендаров зборуваа за македонската историја и македонскиот идентитет.

Тодор Пендаров кој слабо ги познава работите во дијаспората излезе ептен патетичен. Погледнете зошто:Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top