(ВИДЕО) Тодор Петров во конфликт со Христијанско Братство

Погледнете го видеото.

На социјалните мрежи наголемо се шири ова видео по итервјуто на Тодор Петров.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top