(ВИДЕО) Трајанов во Топ Тема - изјавата на Верушевски е во функција на заштита на Мијалков

Изјавата на Верушевски е во функција на заштита на екс-разузнавачот Мијалков, кажа поранешниот министер за внатрешни работи Павле Трајанов во вечерашната топ тема..

Аналитичарот Арсовски пак вели дека мора да се завршат сите случаи на СЈО, но и Рекет, а за политикологот Божиновски бомбите веќе не смеат да бидат докази.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top