(ВИДЕО) Велија влезе во А1 ТВ и што затекна?

Сопственикот Велија Рамкоски вчера го посети објектот во кој беше сместена телевизија и затекна скршени прозорци, откорнати тавани, шут и ѓубре..

Утре, 25 ноември, е годишнина од упадот на полицијата во просториите на А1 телевизија.

Сопственикот Велија Рамкоски вчера го посети објектот во кој беше сместена телевизија и затекна скршени прозорци, откорнати тавани, шут и ѓубре. 

Поминаа 7 години од затворањето на А1 ТВ.


Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top