(ВИДЕО) Во Милано „исплива“ подморница на сред улица

Вчера, среде улица во Милано, се појави подморница..

Cтанува збор за маркетинг кампањата „Protect your life“. Ова се покажа како одлична идеја, бидејќи сите светски весници пишуваа за тоа.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top