(ВИДЕО) ЗА ДЕБАКЛОТ И КУЛАТА ОД КАРТИ

Фејсбук статус на Јове Кекеновски.

Дебаклот на Грујо беше предвиден и јавно кажан на дебатна емисија Клик плус на ТВ 21 на 29 септември 2017 год.
Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top