(ВИДЕО) Заев: На 30-ти септември на сите ќе ни биде топло на душата, ќе бидеме Европска Македонија

СДСМ како предводник на коалицијата ,,Излези ,,ЗА“ европска Македонија“ вечерва на трибина во Виница..

Премиерот Заев  истакна дека на 30-ти септември на сите ќе ни биде топло на душата , зашто ќе бидеме Европска Македонија.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top