(ВИДЕО): Запросување на протест во Охрид

Романтично запросување.

Момче ја запроси својата девојка на протестниот марш „За заедничка Македонија“ во Охрид.Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top