(ВИДЕО) ЗАТОА Е БРОЈ ЕДЕН! Нова моќна балада на Влатко Лозаноски, емотивна до последен стих

Влатко Лозаноски ја објави својата најнова песна и видео запис, насловена “Majко”..

Се работи за нова балада на Лозано која изобилува со силни чувства и емоција.

Музиката и аранжманот се дело на Лазар Цветкоски, текстот на Магдалена Цветкоска – Ена, а за снимањето заслужни се од “LCV Production”.

Во продолжение уживајте во најновиот хит на Влатко Лозаноски. Веруваме дека ќе ви изнуди солзи…Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top