(ВИДЕО) Татко го предозирал својот 4-годишен син со хероин!

Американската јавност била шокирана од веста од градот Редмонд во државата Вашингтон, дека една мајка на четиригодишно момче пристигнала дома и ги пронашла сопругот и синот на подот, во несвест.

Прочитај повеќе

(ВИДЕО) Жерновски: Власта се заканува дека ќе ми ги одземе ингеренциите

Власта можеби ќе ми ги одземе ингеренциите, за да може да ги спроведе урбанистичките планови во центарот на Скопје, предупреди градоначалникот на општина Центар, Андреј Жерновски.

Прочитај повеќе
Scroll To Top