(ВИДЕО) ВМРО-ДПМНЕ: Во Струмица се изигруваат законите за набавките да ги добијат фирми блиски на Заев

ВМРО-ДПМНЕ повторно побара од Заев да им се извини на граѓаните обвинувајќи го за судир на интереси.

Прочитај повеќе
Scroll To Top