(ВИДЕО+ФОТОГРАФИИ) Ѕирнете во приватноста на Путин: Ова се неговите ќерки

Оваа млада жена располага со буџет од над милијарда евра. Тамошните весници тврдат дека неговото најмладо дете го користи презимето на мајка си и дека раководи со Московскиот универзитет..

Путин својата приватност ја цени и ја чува далеку од очите на јавноста. Поради тоа со големо обезбедување и далеку обичниот народ, секогаш сокриени од потенцијалните напаѓачи, ниту повеќето Руси не знаат како изгледаат неговите ќерки, 30-годишната Марија и 28-годишната Екатерина.

Марија и Екатерина се ќерките на рускиот претседател Владимир Путин и неговата сега веќе поранешна сопруга Људмила.

Руските медиуми велат дека повеќето Руси, доколку ги видат ќерките на Путин на улица, тешко дека би можеле да ги препознаат.

Според непроверените шпекулации, Путин по разводот од Људмила, со гимнастичарката Алина Кабаева има уште една ќерка, а од неодамна и син.

Екатерина Тихонова наводно е акробатска „рок ен рол“ танчерка, бизнис жена и научник.

Оваа млада жена располага со буџет од над милијарда евра. Тамошните весници тврдат дека неговото најмладо дете го користи презимето на мајка си и дека раководи со Московскиот универзитет.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top