(ВИДЕО+ФОТОГРАФИИ) Дали овие луѓе се излезени од пеколот?

Сепак, овие филмови се дел од Интернационалниот фестивал за тетоважи во Каракас, Венецуела. Сите фотографии се реални и нема употребено на нив Photoshop....

Тие изгледаат како да излегле од некој нискобуџетен хорор филм во кој вонземјаните ги нападнале луѓето или пак некој филм со зомби.

Сепак, овие филмови се дел од Интернационалниот фестивал за тетоважи во Каракас, Венецуела. Сите фотографии се реални и нема употребено на нив Photoshop.

Овие луѓе има импланти, екстремни поправки на забите, па дури и некои пластични операции само за да изгледаат вака чудно како што сакаат.

Овој 4-дневен интернационален фестивал е вистинско шоу бидејќи на него има луѓе од целиот свет. Погледнете: 


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top