(ВИДЕО+ФОТОГРАФИИ) Љубовници се сексале во банка и ги виде цел свет

Интересно е тоа што мажот бил во брак, а девојката само што се верила за дечко....

Двајца млади вработени во Банка од Нов Зеланд за време на викендот имале секс во банката во која работат во градот Кристчрч. Интересно е тоа што мажот бил во брак, а девојката само што се верила за дечко. Нивниот секс можеби би останал незабележан, доколку не ги оставиле вклучени светлата и на посетителите на блискиот бар не им приредиле вистинска претстава.

Многу брзо биле вклучени камерите на многу мобилни телефони, а фотографиите и видеозаписите од „шоуто“ собрале илјадници лајкови и коментари на социјалните мрежи. После сексот тие се симнале во блискиот паб и започнале да играат и да се забавуваат со своите колеги...Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top