За секој хороскопски знак постои само по еден збор - погледнете кој е вашиот

За секој хороскопски знак избравме по еден збор. Колку погодивме, пресудите сами....

Знаеме дека секој знаке е единствен и дека за секој постојат одредени предрасуди. Близнаците се превртливи, Јарците се опседнати со контрола и.т.н, но ако ве прашаме дали знаете некоја позитивна асоцијација од само еден збор, што би одбрале вие? 

За секој хороскопски знак избравме по еден збор. Колку погодивме, пресудите сами...

Овен - храброст

Бик - издржливост

Близнаци - интелект

Рак - интуиција

Лав - гламур

Девица - елоквенција

Вага - сталоженост

Шкорпија - харизма 

Стрелец - искреност

Јарец- успех

Водолија - генијалност

Риби - магичност Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top