Екрем во порно филм за едно евро

Порно сцените се снимани на тој начин што Екрем доаѓа до израз, а иако и двете девојки му се допаѓале, сепак после снимањето тој изјавил дека Кубанката повеќе му одговарала, пренесуваат српските медиуми.

Прочитај повеќе

ФОТО: Со лонец на глава се сликал за лична карта

Според реакцијата, општината во Брно не смеела да дозволи таква фотографија на привремената лична карта на граѓанинот, кој се претставува како припадник на наводна „пастафаријанска" вера, јави дописникот на МИА од Прага.

Прочитај повеќе
Scroll To Top