По 16 години се дозна: Принцезата Дајана била вљубена во кардиохирург од Пакистан

Принцезата Дајана беше лудо вљубена во Хаснат Кан, пакистанскиот кардиохирург со кого беше во врска непосредно пред нејзиното трагично загинување и сакаше да се омажи за него – рекла Џемима Кан, пријателката на Дајана.

Прочитај повеќе

Обама не им дозволува на ќерките да ја копираат Ким Кардашијан

Претседателот на САД рекол и дека неговите ќерки Малиа и Саша имаат членови на семејстовото кои се од средна класа, а некои се дури и сиромашни па сфаќаат дека другите се мачат во животот и оти нивниот животен стил „не е норма“.

Прочитај повеќе
Scroll To Top