Екрем во порно филм за едно евро

Порно сцените се снимани на тој начин што Екрем доаѓа до израз, а иако и двете девојки му се допаѓале, сепак после снимањето тој изјавил дека Кубанката повеќе му одговарала, пренесуваат српските медиуми.

Прочитај повеќе

ФОТО: Со лонец на глава се сликал за лична карта

Според реакцијата, општината во Брно не смеела да дозволи таква фотографија на привремената лична карта на граѓанинот, кој се претставува како припадник на наводна „пастафаријанска" вера, јави дописникот на МИА од Прага.

Прочитај повеќе

По 16 години се дозна: Принцезата Дајана била вљубена во кардиохирург од Пакистан

Принцезата Дајана беше лудо вљубена во Хаснат Кан, пакистанскиот кардиохирург со кого беше во врска непосредно пред нејзиното трагично загинување и сакаше да се омажи за него – рекла Џемима Кан, пријателката на Дајана.

Прочитај повеќе

Обама не им дозволува на ќерките да ја копираат Ким Кардашијан

Претседателот на САД рекол и дека неговите ќерки Малиа и Саша имаат членови на семејстовото кои се од средна класа, а некои се дури и сиромашни па сфаќаат дека другите се мачат во животот и оти нивниот животен стил „не е норма“.

Прочитај повеќе
Scroll To Top