Руски ученици случајно дознале дека наставничката која им предавала е поранешна порно ѕвезда!

Се зборува дека филмовите ги снимала во Унгарија и Чешка, каде порно актерките заработуваат и до 10 пати повеќе отколку во Русија.

Прочитај повеќе

Чудото од BMW: Измислија мотор кој не може да падне (видео)

Компанијата BMW вчера во Калифорнија го претстави концептот на мотоцикл кој е толку технолошки развиен, што на возачот нема да му биде потребна ниту кацига за возење.

Прочитај повеќе
Scroll To Top