Женетите Американци би ја легнале Мајли Сајрус

Пејачката добила најмногу гласови (18,6 отсто), а потоа следувале Мила Кунис со 12,4 отсто, и Џенифер Лоренс, Софија Вергара и Бијонси..

Мајли Сајрус е омилена позната ѕвезда со која мажите би ја изневериле својата партнерка, покажа истражувањето на еден интернет портал во САД.

Пејачката добила најмногу гласови (18,6 отсто), а потоа следувале Мила Кунис со 12,4 отсто, и Џенифер Лоренс, Софија Вергара и Бијонси.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top