Wednesday, June 23, 2021
HomeМакедонија(ВИДЕО) Интервју на Д-р Љупчо Ристовски за Телевизија Кобра

(ВИДЕО) Интервју на Д-р Љупчо Ристовски за Телевизија Кобра

Претседателот на ИНТЕГРА – Македонска Конзервативна Партија, Д-р Љупчо Ристовски, имаше интерцју во емисијата „Отворено за…“ на Телевизија Кобра.

Ристовски во емисијата „Отворено за…“ зборување за владеењето во Република Македонија во последните 30 години, за Македонскиот идентитет и Македонското национално едниство.

Целата емисија погледнете ја ТУКА

 

- Advertisment -spot_img

Популарно

- Реклама -spot_img
- Реклама - spot_img
- Реклама -spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img