Tuesday, August 9, 2022
HomeЕстрадаЌерката на Драгана Мирковиќ излезе од илегала: Еве како изгледа наследничката на...

Ќерката на Драгана Мирковиќ излезе од илегала: Еве како изгледа наследничката на пејачката 

Популарната фолк-пејачка Драгана Мирковиќ со сопругот Тони ги има синот Марко и ќерката Мануела, кои избегнуваше да ги покажува во јавноста и објавува на социјалните мрежи.

Меѓутоа, Мануела неодамна отвори свој профил на Инстаграм, па обожавателите на нејзината популарна мајка можат да видат дека израснала во вистинска убавица.

Во една пригода, пејачката изјави дека нејзините деца, и порај славата и богатството на родителите, живеат како сите други нормални деца.

 

 

- Advertisment -spot_img

Популарно

spot_img
- Реклама -spot_img
- Реклама - spot_img
- Реклама - spot_img
- Реклама -spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img