Friday, August 19, 2022
HomeЕстрада“ЖИВ СРАМ ЗА МАКЕДОНИЈА“: Моника со ветување дека ќе ги објави сите...

“ЖИВ СРАМ ЗА МАКЕДОНИЈА“: Моника со ветување дека ќе ги објави сите политичари и нивните понуди во инбокс (ФОТО)

Скопјанката Моника Јовановска, која беше дел од српското реално шоу „Задруга 5“ преку својот профил на Инстаграм се закани дека ќе ги објави сите политичари кои ѝ пишуваат пораки и ѝ праќаат разни понуди.

Имено, таа во својата „стори“ објава вели дека ѝ нудат пари, автомобили, дека ѝ праќаат фотографии (најверојатно мисли на интимни) и на крајот им порача дека се срам за Македонија

 

- Advertisment -spot_img

Популарно

spot_img
- Реклама -spot_img
- Реклама - spot_img
- Реклама - spot_img
- Реклама -spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img